Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK

Kohaletoimetamis- ja maksetingimused - Rehvide otsing - reifendirekt.co.ee

reifendirekt.co.ee kohaletoimetamis- ja maksetingimused

www.reifendirekt.co.ee on internetipõhine teenus, mida pakub Teile Delticom OE SRL, Timisoara, Rumeenia.

Kõik meie hinnad sisaldavad käibemaksu.

Võimalused kauba kohaletoimetamiseks:

Me teeme Teie elu kergeks. Kui soovite kokku hoida, laske rehvid endale koju tuua. Soovite aga teenindust, pakume Teile rehvide monteerimist lähedalasuvas töökojas.

Tavaline tarneaeg jääb 2-5 tööpäeva vahemikku (TÄHELEPANU! Tarneaeg sõltub tellitava rehvi saadavusest). Rehv+velg kompleki tarneaeg on orienteeruvalt 7-10 tööpäeva. Kui meil pole teie tellitud rehve laos, teavitatakse teid e-posti teel koos kuupäevaga, millal laoseisu uuenemist oodata.

Kohaletoimetamiseks on kolm varianti:

  • Te lasete rehvid endale koju kätte tuua. Sel juhul saadame rehvid arvega samale aadressile. Te võite rehve kas ise vahetada või viia need mõnda enda valitud töökotta.
  • Te lasete rehvid mõnda lähedalolevasse Delticomi koostööpartneri töökotta saata. Palun valige selleks „Palun tooted töökotta saata" Järgnevalt kuvatakse Teile lähedalasuvate töökodade nimekiri. Valige neist üks välja - või kui Te parajasti kodus ei viibi, siis mõni teine. Me astume Teie valitud töökojaga kontakti ja saadame Teie rehvid sinna. 
  • Te lasete rehvid mõnele teisele aadressile saata. Sel juhul näidake ära tarneaadress ning kui Te ise rehve vastu võtta ei saa, siis ka selle isiku nimi, kes on Teie poolt volitatud rehve vastu võtma. 

Kohaletoimetamist puudutavad küsimused esitage palun meie aadressil reifendirekt.co.ee@delti.com .

Ainult ühe rehvi tellimise korral tuleb Teil maksta 10 Euro lisatasu.

Kui soovite, et toimetaksime rehvid mõnele saarele, tuleb iga rehvi eest maksta 9.46 Euro lisatasu.

Maksevõimalused

Järelikult peate Te saama ise valida, kuidas Te maksta soovite:

  • Krediitkaardiga maksmine on väga mugav. Me aktsepteerime Visa- ja Master- kaarte. Pärast seda, kui olete oma krediitkaardi andmed sisestanud, paneme kauba teele ja laseme vastava summa Teie kaardilt maha kanda: kui Te ei soovi oma kaardi täielikku numbrit interneti kaudu edastada, siis tehke seda kas telefoni või faksi teel.
  • Tasuda saate ka pangaülekandega. Meie kontoandmed leiate tellimuse kinnitusel, mille saadame Teile e-mailiga. Pärast vastava summa laekumist meie kontole paneme rehvid teele. 
  • Makse lihtsalt ja turvaliselt PayPal'i kaudu paypal_eur@delti.com
  • Bitcoini või Bitcoin Cashiga - sul on vaja isiklikku Bitcoini rahakotti mobiilirakenduse või arvutiprogrammi vahendusel. Makse saab teha sisestades aadressi ja makstava summa. Sa saad Bitcoine toodete või teenuste maksete eest või sa saad neid osta Bitcoini vahetuspunktis või teise inimesega vahetades või ise kaevandades.
  • Trustly Valige oma pank ja logige oma tavapäraste juurdepääsukoodidega turvalise krüptitud ühenduse kaudu. Valige konto, mille pealt soovite maksta (nt oma säästukonto või arvelduskonto). See teenus ei vaja allalaadimist ega registreerimist. Lihtsalt logige sisse oma internetipanka tavapäraselt ja valige, millist pangakontot soovite kasutada.
  • Revolut - Maksa kiirelt ja lihtsalt rakenduse kaudu, kasutades oma Revolut kaarti

Meie konto:

Deutsche Bank Munchen
SWIFT: DEUTDEDBMUC
Kontonumber: DE54700700240396225500
 

Maksmise kohta tekkivatele küsimustele vastame e-maili-aadressil reifendirekt.co.ee@delti.com.

Meie aadress:
Delticom OE SRL
Anca Popa 3
300299 Timisoara
Rumeenia

Registrikood: J35/1428/2004
Käibemaksu identifitseerimisnumber: EE 101711670

Telefon: 668 13 75

Palun ärge saatke rehve sellele aadressile. Me ei saa neid siin kahjuks vastu võtta. Palun helistage või saatke meile e-mail reifendirekt.co.ee@delti.com. Me tuleme rehvidele ise järele. >