Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK

Millised rehvid valida?

Otsing sõiduki mudeli järgi:
Meie nimekiri ei pruugi sisaldada kõiki automarke, samuti võib ette tulla trükivigu. Kui Te ei leia otsitavat automarki või jääb Teile silma mõni teine viga, siis teatage sellest meile.
Ilmnes viga, palun proovige hiljem otsida sõiduki järgi.
Otsing ei andnud tulemusi
Velgede Valik

Rehvi mark:
Mudeliseeria:
Mudeli nimetus:
Sõiduki tüüp:

Rehvid Toyota’le

Toyota asutati aastal 1937 ning aastal 2007 sai müüdud juba 9,5 miljonit autot, mis tegi Toyota’st maailma suurima autotootja. Autojuhid hindavad Toyota usaldusväärsust. Samuti on Toyota’l pakkuda väga suurel hulgal erinevaid mudeleid. Kõige populaarsemad mudelid on:

loe edasi ...
  • Toyota Auris
  • Toyota Avensis
  • Toyota Aygo
  • Toyota Corolla

Sellest tingituna on ka valik sobilikest rehvidest Toyota mudelitele väga suur. Oma Toyota’le võid valida rehvid ükskõik, millise rehvitootja poolt. Sõidukite originaalvarustuse juures kasutab Toyota tööstus aga tuntud rehvitootjate rehve.

Sobivad rehvid igale Toyota mudelile

Väiksematele mudelitele nagu Toyota IQ on limiteeritud rehvivalik tingituna sellest, milline mõõt on rehvidele ette nähtud. Nimelt on standard mõõt IQ-le 175/65 R15. Kompakt klassi mudelitele on valik tunduvalt laiem. Näiteks Toyota Auris, olenevalt mootori suurusele, rehvimõõtvarieerub erinevate rehvi suurustega. Toyota Auris Hatchback I 1,4l on originaalis varustatud rehvidega mõõdus 195/65 R15. Samuti on lubatud valida mõõt järgnevate seast:

  • 205/60 R15
  • 205/55 R16
  • 215/45 R17

Toyota RAV4 maasturile on ette nähtud laiemad rehvid (kuni 235 mm). Soovituslik on eelnevalt täpne mõõt üle kontrollida auto dokumentidest, et valida just need õiged rehvid oma Toyota’le, sest eelkõige tuleks lähtuda autotootja soovitustest.

Aitame Teil oma autole sobivad rehvid leida.