Me kasutame cookies. Kasutades seda veebisaiti, nõustute nende kasutamisega.
OK

giga-rehvid.ee kohaletoimetamis- ja maksetingimused


www.giga-rehvid.ee on internetipõhine teenus, mida pakub Teile Delticom OE SRL, Timisoara, Rumeenia.

Kõik meie hinnad sisaldavad käibemaksu.

Võimalused kauba kohaletoimetamiseks:

Me teeme Teie elu kergeks. Kui soovite kokku hoida, laske rehvid endale koju tuua. Soovite aga teenindust, pakume Teile rehvide monteerimist lähedalasuvas töökojas.

Eesti piires toimetatakse rehvid Teile 3-8 tööpäeva jooksul kätte. Paneme rohkem kui 3/7 kõigist tellimustest teele 4 päeva jooksul, 85% tellimustest 3 päeva jooksul ja 99% tellimustest 3 nädala jooksul.

Kohaletoimetamiseks on kolm varianti:

  1. Te lasete rehvid endale koju kätte tuua. Sel juhul saadame rehvid arvega samale aadressile. Te võite rehve kas ise vahetada või viia need mõnda enda valitud töökotta.
  2. Te lasete rehvid mõnda lähedalolevasse Delticomi koostööpartneri töökotta saata. Palun valige selleks „Palun tooted töökotta saata" Järgnevalt kuvatakse Teile lähedalasuvate töökodade nimekiri. Valige neist üks välja - või kui Te parajasti kodus ei viibi, siis mõni teine. Me astume Teie valitud töökojaga kontakti ja saadame Teie rehvid sinna. 
  3. Te lasete rehvid mõnele teisele aadressile saata. Sel juhul näidake ära tarneaadress ning kui Te ise rehve vastu võtta ei saa, siis ka selle isiku nimi, kes on Teie poolt volitatud rehve vastu võtma. 

Kohaletoimetamist puudutavad küsimused esitage palun meie aadressil reifendirekt.co.ee@delti.com

Ainult ühe rehvi tellimise korral tuleb Teil maksta 10 Euro lisatasu.

Kui soovite, et toimetaksime rehvid mõnele saarele, tuleb iga rehvi eest maksta 7 Euro lisatasu.

Maksevõimalused

Järelikult peate Te saama ise valida, kuidas Te maksta soovite:

  1. Krediitkaardiga maksmine on väga mugav. Me aktsepteerime Visa- ja Master- kaarte. Pärast seda, kui olete oma krediitkaardi andmed sisestanud, paneme kauba teele ja laseme vastava summa Teie kaardilt maha kanda: kui Te ei soovi oma kaardi täielikku numbrit interneti kaudu edastada, siis tehke seda kas telefoni või faksi teel.
  2. Tasuda saate ka pangaülekandega. Meie kontoandmed leiate tellimuse kinnitusel, mille saadame Teile e-mailiga. Pärast vastava summa laekumist meie kontole paneme rehvid teele. 
  3. Makse lihtsalt ja turvaliselt PayPal'i kaudu paypal_east@delti.com
    NB! PayPali kaudu maksmisel rakendatakse lisatasu 1.95%

Meie konto:

DNB Pank AS
SWIFT: RIKO EE22
Kontonumber: EE779609620000118661

Maksmise kohta tekkivatele küsimustele vastame e-maili-aadressil reifendirekt.co.ee@delti.com

Meie aadress:
Delticom OE SRL
Str. Anca Popa nr. 3
300299 Timisoara
Rumeenia

Telefon: 00 372 668 13 75
Faks: 00372 668 32 48

Palun ärge saatke rehve sellele aadressile. Me ei saa neid siin kahjuks vastu võtta. Palun helistage või saatke meile e-mail reifendirekt.co.ee@delti.com. Me tuleme rehvidele ise järele.

Hinnad kehtivad ühe ühiku kohta (kui ei ole nimetatud teisiti) ning sisaldavad käibemaksu ja kohaletoimetamiskulusid Eestis.